Презентація KАМАNА Parfume Store - LFC
↩ На головну

Презентація KАМАNА Parfume Store

Локація – Шоурум Kamana Perfume Store Формат – Фуршет Кількість гостей – 30 Свято чуттєвості і жіночності. 16 жовтня в просторі «KАМАNА Parfume Store» пройшов захід для учасниць клубу «Успішні ділові жінки України». У форматі зустрічі, засновниця бренду, ольфакторний експерт Христина Курганська поділилася з гостями професійними секретами і особливостями створення парфумерного гардеробу. За теоретичною частиною послідувало знайомство з обраними ароматами нишевой парфумерії від Ramon Monegal і Paul Emilien.

Презентація KАМАNА Parfume Store фото 1

Парфумерні ноти, подібно музичним, впливають на настрій, допомагають розслабитися або навпаки активізують і бадьорять. Аромати доповнюють образ і важливо те, який ви вибираєте – для ділової зустрічі, романтичної вечері, походу в кіно або світського рауту. «Нотна грамота» смаку є і в сфері високої кухні. Спеціально для кожного свята, заходи або значимого приводу, команда La Famiglia Catering розробляє індивідуальне меню і сервіровку, враховуючи формат, стиль і атмосферу події.

Презентація KАМАNА Parfume Store фото 2

Дотримуючись цього принципу, гастрономічне настрій вечора задавали вишукані закуски в форматі finger-food. Прошутто Ді Парма зі свіжої грушею, виноград в козячому сирі і фісташках – ідеальне поєднання смаку і подачі. Заключним етапом вечора стала винна дегустація. Гості пізнали філософію винного смаку і таємниці гарного вина. Потім на практиці визначаючи яке вино, подібно парфуму, краще поєднується з тією або іншою подією і стравою. Більш того, вчилися слухати аромати, вгадуючи ноти і настрій кожного сорту.

Презентація KАМАNА Parfume Store фото 3

Гості насолоджувалися ввечері, піддаючись спокусі всіх органів почуттів: нюху, дотику, зору, слуху і смаку. Такі заходи залишають післясмак краси і тільки приємних спогади. Ми раді стати частиною особливих подій «KАМАНА Parfume Store», дякуємо за співпрацю і море приємних і ароматних емоцій. Ви надихаєте чуттєво і дуже елегантно. Бажаємо творчих успіхів!