Весілля Романа Свечкоренко і Лери Чернецької - LFC
↩ На головну

Весілля Романа Свечкоренко і Лери Чернецької

La Famiglia Catering стали частиною дійсно романтичної події – весілля блогерів Романа Свечкоренко і чарівної Лери Чернецької.

Надзвичайно стильний і атмосферний початок нового союзу відбувся у замку Радомисль на Житомирщині. За організацію, італійський вайб і довершеність в деталях відповідали Morning Show Events.

Гостей без п’яти хвилин подружжя зустрічали келихом просеко і легкими закусками, які чудово співпадали з серпневою спекою.

Після церемонії гостей запросили до італійського фуршету. За столами з чудовим видом на замок запропонували салати, а пізніше – гарячі закуски та основні страви. Кожну мить свята супроводжували коктейлі. Особливо популярний був Whiskey Sour з романтичною деталлю Love is…

Після першого танцю молодят і того, як Роман заспівав коханій написану для неї пісню, свято набуло неформального відтінку – дівчата перевзулись у зручні капці, а невдовзі розігрітим гостям запропонували на десерт айс-роли. За кілька хвилин живу музику симфонічного квартету змінив запальний концерт, який тривав до пізнього вечора.

Бажаємо молодятам багато щасливих років разом!