Все буде Rock! - LFC
↩ На головну

Все буде Rock!

Корпоративне свято для 1 100 гостей. Локація – Stereo Plaza Кількість гостей посилання – 1 100 чоловік Формат: Банкет

Культура корпоративних свят виходить на новий рівень. Більш вільний, веселий і концептуальний. Яскравий приклад – новорічна вечірка для великої компанії в Rock-стилі.

Все буде Rock! Фото 1

Локація Stereo Plaza ідеально підходить для великої кількості людей, масштабних заходів і незвичайних концепцій. Офіціанти та аніматори зустрічали гостей міні-закусками і келихом ігристого. Фотозоні з оптичними ілюзіями, що обертаються фото-панорамами 360 °, кастомними мотоциклами, гітарами та повітряними кулями дарували особливий настрій і занурювали в атмосферу справжнього року.

Все буде Rock! Фото 2

Гості, дотримуючись заданого дрес-коду повністю відповідали концепції свята і вражали крутими, неформальними образами. Ми вибрали концепцію в чорно-білому стилі, з тематичним декором, сервіровкою і двома типами накриття.

Все буде Rock! Фото 3

Гастрономічне настрій вечора – авторські страви команди кухарів La Famiglia Catering. Меню включало в себе ситні страви з м’яса, риби і делікатесів, зі стильною і своєчасною подачею.

  • Медальйони зі свинини на подушці з овочів і сиром Дор-блю
  • Філе лосося, запечене з травами і лимоном
  • Пате з печінки птиці в вишневої глазурі круглої форми
  • Овочеве Круд з сирним соусом
Все буде Rock! Фото 4

Гості залишилися задоволені смаком їжі та атмосферою свято, веселилися по повній, як і належить справжнім рокерам.

Все буде Rock! Фото 5

Бажаємо натхнення, зростання і багато приводів для красивих свят. Ради бути частиною щасливих днів. Ви надихаєте виходити на новий рівень гостинності.