Назад
044 390 12 12 support@famiglia.com.ua

16-та Щорічна Зустріч YES

27.09.2019

«Щастя зараз. Нові підходи для світу в кризі»

Формат:

  • Комплексне обслуговування заходу
  • Coffee-break
  • Ланч з індивідуальною подачею
  • Святкова вечеря з індивідуальною подачею
  • Фуршет з інтерактивними зонами подачі страв
  • Заключна вечеря в форматі food-pairing для VIP гостей

Тривалість: 3 дні

Кількість гостей – 500

Локація – Мистецький Арсенал

Мова заходу – англійська

12 -14 вересня 2019 року в Києві відбулася 16 Щорічна зустріч Ялтинської Європейської Стратегії «Щастя зараз. Нові підходи для світу під час кризи». Понад 600 провідних політиків, дипломатів, бізнесменів, громадських активістів та експертів з 26 країн взяли участь у конференції, організованій Ялтинською Європейською Стратегією (YES) у партнерстві з Фондом Віктора Пінчука.

 

Амбітні світові керівники, лідери думок, бізнесмени та управлінці, молоді лідери та волонтери провели час з користю, обговорюючи зміни в Україні та світі, а також шляхи подальшого розвитку і найближче майбутнє України. Вся увага національних та закордонних ЗМІ була прикута до зустрічі, високий рівень концентрації поважних гостей, десятки інтерв’ю та прямих включень з місця подій.

La Famiglia Catering пощастило стати частиною масштабної події. Конференція тривала три дні і передбачала комплексне обслуговування всіх гостей від кава-брейків у перервах між сесіями, до урочистих обідів, фуршету з індивідуальною подачею та заключної вечері.

 

На локації повноцінно функціонували 3 зони:
1 – відкритий простір для перерв на чай і каву з десертами,
2 – літня тераса,
3 – зала для урочистих заходів.

Формат події та статус гостей задавав стиль заходу – вишукано-офіційний. Шеф-кухарем La Famiglia Catering, Богданом Ремінським, було розроблено спеціальне авторське меню для кожного дня заходу. Особливу увагу приділили вегетаріанським та веганським стравам.

 

Грандіозний захід вимагав старанної попередньої підготовки, де кожна деталь має значення, чіткий регламент і обмеження по часу. На локації працювали більше сотні професіоналів, де кожен виконував свою місію. Кейтеринг – це непомітний, але дуже важливий сервіс, який вимагає швидкості, точності і найвищої якості у всьому. Все це загартовує і неабияк мотивує до нових звершень кожного з нас. Такі круті події задають високу планку роботи і професійного рівня. Та разом з тим надихають робити більше і ставати краще щодня.

 

16-та Конференція YES проходила під девізом – «Щастя зараз». Вся команда La Famiglia Catering не словом, а ділом підтвердила це оптимістичне твердження. Ми щасливі брати участь у заходах такого масштабу, горді, тим, що надаємо прекрасний сервіс і робимо свою справу бездоганно, бо це саме те, що робить щасливими наших гостей. І змушує їх повертатися знов і знов.

La Famiglia Catering – вічний двигун вашого щастя!

Замовити кейтеринг: (044) 390 12 12