Назад
044 390 12 12 support@famiglia.com.ua

Бізнес – сезон

27.09.2019

Кожна пора року має свою чарівність, погодні особливості і настрій. Певна циклічність заходів є і в сфері кейтерингових послуг.

Восени починається бізнес-сезон – час для активних дій, нових проектів, конференцій, офіційних заходів і презентацій. Кожен цей захід має чіткий регламент, невід’ємною частиною якого стали короткі перерви на каву. Кава-брейк – це формат короткотривалої перерви (15-30 хв.), під час якої учасники і гості можуть перепочити, випити кави, поспілкуватися з колегами. Слід сказати, що такій звичній для нас традиції, вже більше 80 років. Звісно, за цей час багато чого змінилося і формат проведення набув класичних норм.

 

Майже всі ми були учасниками таких перерв. Та на що звернути увагу замовникам і як обрати найкращий сервіс серед багатьох? Сподіваємося, що цей дайджест від La Famiglia Catering стане для вас цікавим і корисним.

  • Coffee-break, не дивлячись на однозначність формулювання, передбачає подачу чаю, випічки, десертів, легких закусок і прохолодних напоїв.
  • Незалежно від кількості гостей, перерва триває до 40 хвилин максимум. Для масових заходів, які відбуваються протягом дня рекомендовано обирати 2-3 перерви.
  • Ще один лайф-хак – оберіть декілька локацій для проведення кава-брейків. Це може бути холл і відкрита тераса, щоб учасники могли подихати повітрям чи відповісти на телефонні дзвінки не заважаючи одне одному. Якщо простір обмежений, а кількість учасників не більше 10, то можна організувати подачу напоїв в залі, де відбувається лекція чи обговорення.
  • Меню і подача залежать від аудиторії учасників, побажань і бюджету замовника. Перша перерва на каву, так звана welcome-coffee,  передбачає гарячі напої, свіжу випічку, печиво і солодощі. Якщо захід включає, більше двох кава-брейків, то слід урізноманітнити меню. Варіанти можуть бути різними: кіш-лорени, бейгли, круасани, як з солодкими так і солоними начинками. До вибору десертів і закусок варто підійти відповідально: врахувати формат заходу, час проведення, переважаючий вік і стать гостей, не забути про вегетаріанське і дієтичне меню, а часом слід враховувати навіть віросповідання гостей.

 

 

Подача і організація має бути зручною і мобільною. Кожен гість має отримати напій і доповнення швидко, акуратно і з посмішкою.

  • Команда, яка обслуговує захід створює особливий настрій, де важливими факторами є акуратнысть, ввічливість і професійність. Якщо подія передбачає присутність іноземних гостей, переконайтесь, що персонал володіє англійською мовою.
  • Якісні і свіжі продукти.
  • Сучасне обладнання і стильний посуд.

 

 

Всі ці моменти є дуже важливими, та якщо ви замовляєте послуги компанії виїзного обслуговування, вам не слід перейматися. Справжні професіонали запропонують вам готові рішення, варіанти смачного меню і підкажуть як оптимізувати час та простір. Команда La Famiglia Catering, відповідально  підходить до кожного заходу чи події, враховує побажання і надає найкращий сервіс. Кава-брейк, хоч і не найголовніший етап проведення заходу, та багато в чому впливає на репутацію замовника та враження учасників від самої події. Обтираючи сервіс враховуйте всі показники і відгуки клієнтів.

Точно невідомо скільки важливих діалогів і корисних знайомств відбулося під час коротких перерв на каву за вісімдесят років, але є шанс, що дуже і дуже багато.