Назад
044 390 12 12 support@famiglia.com.ua

Презентація KАМАNА Parfume Store

24.10.2019

Локація – Шоурум Kamana Perfume Store

Формат – Фуршет

Кількість гостей – 30

Свято чуттєвості і жіночності.

 

16 жовтня в просторі «KАМАНА Parfume Store» пройшов захід для учасниць клубу «Успішні ділові жінки України».

У форматі зустрічі, засновниця бренду, ольфакторний експерт Христина Курганська поділилася з гостями професійними секретами і особливостями створення парфумерного гардеробу.

За теоретичною частиною послідувало знайомство з обраними ароматами нішевой парфумерії від Ramon Monegal і Paul Emilien.

 

 

Парфумерні ноти, подібно музичним, впливають на настрій, допомагають розслабитися або навпаки активізують і бадьорять. Аромати доповнюють образ і має значення те, який ви вибираєте – для ділової зустрічі, романтичної вечері, походу в кіно або світського рауту.

«Нотна грамота» смаку є і в сфері високої кухні. Спеціально для кожного свята, заходу або особливої події, команда La Famiglia Catering розробляє індивідуальне меню і сервірування, враховуючи формат, стиль і атмосферу.

 

 

Дотримуючись цього принципу, гастрономічне настрій вечора задавали вишукані закуски в форматі finger-food. Прошутто Ді Парма зі свіжою грушею, виноград в козячому сирі та фісташках стали ідеальним вибором, враховуючи поєднання смаку і естетики подачі.

Заключним етапом вечора стала винна дегустація. Гості поринали у філософію винного смаку і таємниці гарного вина. Потім на практиці визначаючи яке вино, подібно парфуму, краще поєднується з тією або іншою подією і стравою. Більше того, вчилися слухати аромати, вгадуючи ноти і настрій кожного сорту.

 

 

Гості насолоджувалися вечором, піддаючись спокусі всіх органів почуттів: нюху, дотику, зору, слуху і смаку.

Такі заходи залишають післясмак краси і приємних спогадів.

Ми раді стати частиною особливих подій «KАМАНА Parfume Store».

Дякуємо за співпрацю і море приємних і ароматних емоцій.

Ви надихаєте чуттєво і дуже елегантно. Бажаємо творчих успіхів!