Назад
044 390 12 12 support@famiglia.com.ua

Проект Inspired by Mercedes-Benz

19.11.2019

Локація: Wish Family Space

Тривалість – 2 дні

Кількість гостей -12

У вересні, під егідою бренду Mercedes-Benz, відбувся проект присвячений презентації нового покоління кросоверів GLC і GLC Coupé. Автомобільний бренд зробив це творчо, у рамках проекту Inspired by Mercedes-Benz.

П’ятеро лідерів думок і професіоналів своєї справи розповіли про те, що їх надихає, заряджає енергією і змушує рухатися вперед.
Бренд-шеф La Famiglia Catering, Богдан Реминский (Bogdan Reminskyi), став одним з п’яти учасників заходу.
5 стихій сучасного світу були представлені в категоріях:

Sport – Андрій Хомицький
Art – Ліка Спиваковська
Style – Інна Грицик
Photo – Марина Карпій
Food – Богдан Ремінський

 

 

Спеціально для проекту, Богдан обрав формат експериментально-практичного майстер-класу, де кожен зміг прийняти участь і відчути себе шеф-кухарем на мить.

На майстер-класі учасники навчились готувати вишукані страви та легкий десерт: телятину Sous-Vide з карамельним соусом з бузини та томленим корінням петрушки, еспуму з пармезану з карамелізованою цибулею порей та крамблом із картоплі та лавандовий мус з горгонзолою зі свіжою ягодою та карамелізованим горіхом.
Всі етапи приготування неабияк захопили гостей, вони викладалися на всі сто, працюючи в команді і дослухаючись порад шефа.
Такий запал і натхнення втілилися у результат, який перевершив найсмиливіші гастрономічні очікування.

 

Витончені страви власного приготування, дружня бесіда і келих п’янкого вина стали незабутнім досвідом і нагородою для всіх учасників заходу. А формат активної участі припав до душі і надихнув багатьох спробувати себе ще й у цьому напрямку.
Раді стати частиною особливих подій і ділитися мистецтвом кейтерингу, приємно дивуючи гостей смаком, стилем і сервісом у стилі La Famiglia Catering.

Дякуємо організаторам і учасникам проекту!