Назад
044 390 12 12 support@famiglia.com.ua

Зимові корпоративи. Що? Де? Коли?

21.10.2019

Кейтеринг піддається сезонності. Пори року і їх чергова зміна впливають на тематику заходів, стилі і місце проведення.

Літо – пора весіль, виїзних Днів народження, тімбілдінга і сімейних пікніків.

Осінь – це бізнес-сезон, час для конференцій, зустрічей, лекцій та освітніх заходів.

Але досвідчені HR-фахівці готуються до спекотної пори зимових корпоративних вечірок вже з середини жовтня. Організація гарного свята вимагає тривалої і завчасної підготовки. Починаючи з запиту: «де провести корпоратив на Новий Рік?» до затвердження меню та декору проходить не один день.

Тому, чим раніше ви почнете шукати і планувати, тим краще, цікавіше і легше пройде корпоративне свято.

З чого почати підготовку?

  1. Вибір концепції. Обираючи програму і тематику заходу, ви визначитеся з головним завданням (розважити, подякувати, похвалити, підвести підсумки року) і метою (розслабити колег, познайомитися в неформальному колі, поліпшити комунікацію всередині колективу, підвищити лояльність співробітників).

У кожної компанії є свій культурний код, який зумовлює традиційний формат заходу і місце проведення: офіс, ресторан, заміський комплекс. Новорічний корпоратив – масштабний захід для всіх співробітників, тому навіть відштовхуючись від інтересів більшості подбайте про те, щоб класична програма включала в себе новий вид розваг, дизайн або креативний сценарій новорічного корпоративного свята. Важливо здивувати колег, залучити їх до спілкування і подбати про фан і гарний настрій.

  1. Планування бюджету. Основні статті ціноутворення при організації новорічного свята – це локація, меню і кейтеринг. Кількість гостей на корпоративному святі визначає підсумковий рівень витрат і коштів.

Зрозуміло, що корпоратив для 500 гостей буде дорожче і потребуватиме більше персоналу, страв, декоративних і технічних рішень (фотозони, розваги, конкурси, послуги ведучого або аніматорів).

  1. Вибір кейтеринговій компанії і функціоналу.

В процесі вибору кейтерингу вкрай важливо звернути увагу на репутацію компанії на ринку, відповідність їх можливостей і ваших запитів і ті послуги, які пропонує конкретна компанія (тільки доставка їжі, розробка концепції, персонал, локація, розваги).

Детальне опрацювання пропозицій дозволить вибрати кращий варіант для вас і провести свято на високому рівні.

Чому варто працювати з La Famiglia Catering:

Спираючись на досвід і професіоналізм мережі ресторанів La Famiglia, наша кейтеринг-компанія підтримує високі стандарти обслуговування.

Що пропонуємо ми:

  • готові концепції заходів,
  • обладнання ресторанного рівня,
  • продукти високої якості,
  • вишукане меню,
  • преміальний сервіс та робота провідних кухарів,
  • сервіс від команди професійних офіціантів,
  • великий вибір меблів і посуду.

 

Наші ресурси дозволять втілити складні ідеї і створити свята, які запам’ятаються.

Зима – чарівна пора новорічних корпоративів в стилі La Famiglia Catering. Переконайтеся в цьому особисто!