Назад
044 390 12 12 support@famiglia.com.ua

Фуршет

Фуршет стане ідеальним форматом для другого дня весілля. Легка і невимушена атмосфера, вільне спілкування між гостями і молодятами, легкі закуски і неміцні алкогольні коктейлі. Все це дозволить скинути неприємні наслідки масштабного святкування першого дня весілля.

 

Крім того, фуршет – це ще й оригінальна форма проведення весілля. Правда, вона володіє обмеженнями по числу гостей і по їхньому віку. Оптимальне число запрошених гостей на фуршет не повинно перевищувати п’ятдесяти. Інакше все стане дуже галасливим, тісним і незатишним.

 

Друге обмеження – за віком. Треба мати на увазі, що гості більшу частину часу будуть проводити на ногах. Це виявиться занадто стомлюючим для людей у ​​віці.

 

А тому фуршет слід організовувати, по-перше, для невеликої кількості обраних друзів, а по-друге, для людей, чий вік не перевищує 45-50 років.

 

І якщо ваше весілля відповідає двом цим вимогам, ми допоможемо вам організувати ідеальний весільний фуршет.

 

Рецепт ідеального весільного фуршету

 

З яких інгредієнтів складається рецепт ідеальний весільний фуршет?

 

  1. Правильна організація простору.

 

Фуршет вимагає великого вільного простору. Необов’язково вибирати один великий зал. Непогано, якщо це буде 2-3 невеликих приміщень, з’єднаних одне з одним. В цьому випадку можна організувати кілька тематичних зон – приміщення з закусками і напоями, зона розваг з музикою і танцювальним майданчиком, зона відпочинку, де будуть розміщені дивани та крісла-пуфики.

 

Це правило може бути застосовано і для організації фуршету на відкритих майданчиках.

 

  1. Розробка меню і алкогольної карти.

 

На фуршетах, як правило, відсутні традиційні перші і другі страви. Тому закуски повинні бути одночасно легкими і ситними. Міцний алкоголь, звичайно, повинен бути присутнім, але основну масу алкогольних напоїв повинні складати вина і легкі коктейлі.

 

Ми розробимо і меню, і алкогольну карту для вашого фуршету. У них будуть враховані і обрана стилістика вашого весілля, і індивідуальні побажання ваших гостей.

 

  1. Організація розважальної програми.

 

Фуршет можна порівняти з гарячим багаттям, де полум’я – це настрій гостей. Якщо його не підтримувати, то настрій обов’язково згасне, і гості засумують.

 

Тому розважальна програма повинна охоплювати весь період проведення весільного фуршету, починаючи з перших його хвилин.

 

Ми не тільки розробимо для вас детальну розважальну програму, але ще і запросимо музикантів, ді-джеїв, артистів і піротехніків для запуску феєрверків.

 

  1. Обслуговуючий персонал.

 

Фуршет неможливо організувати без обслуговуючого персоналу. Хтось повинен обносити гостей алкогольними напоями та поповнювати закуски на фуршетних станціях.

 

При цьому важливо, щоб офіціанти вже мали досвід обслуговування фуршетів, оскільки він відрізняється від досвіду обслуговування банкетів.

 

Ми готові вирішити і цю проблему. Крім того, ми подбаємо ще й про барменів, і про кухарів. Приготування коктейлів і закусок на відкритому вогні стане відмінним доповненням до розважальній програмі.

 

  1. Організація фуршету на відкритому повітрі.

 

У теплу пору року дуже цікавим рішенням стане організація фуршету під відкритим небом.

 

В цьому випадку ми беремо на себе організацію майданчика для фуршету:

 

  • Її оформлення декоративними прикрасами і живими квітами;
  • Розміщення столиків, фуршетних станцій, канапок і лавок;
  • Підготовка зон розваги;
  • Оформлення майданчика світлотехнікою, яка дозволить продовжувати фуршет і вже після заходу сонця;
  • Забезпечення фуршету столовими приборами, посудом та іншими дрібницями.

 

 

Фуршет – модний формат організації весілля. Але він вимагає ретельної підготовки, інакше все може виявитися не таким яскравим, як ви очікували.

 

Ми допоможемо вам в організації фуршету. Де б ви його не організували – в ресторані або на майданчику під відкритим небом, ми все ретельно підготуємо і продумаємо. І з нашою допомогою ви проведете весільний фуршет яскраво і оригінально.

Ваші важливі події стають особливими з La Famiglia Catering, адже ми готові організувати фуршет будь-якого масштабу: від невеликого сімейного вечері до заходу на 5000 гостей. Ми забезпечуємо преміальний сервіс, ефектну подачу, кращі страви, розроблені шеф-кухарем з урахуванням ваших уподобань або готові сети з нашого меню. Ми активно стежимо за трендами в кейтерінг, тому гарантуємо стильне оформлення, всі необхідні меблі, розкішну посуд, скатертини та декоративні композиції, що доповнюють ваш захід.

Ми зв'яжемося з вами протягом години, після заповнення форми