Назад
044 390 12 12 support@famiglia.com.ua

Бізнес-заходи

Ділові заходи – конференції, тренінги, прийом партнерів – вимагають ретельної підготовки, в т.ч., і в плані організації харчування. Від того, наскільки якісно буде організовано обслуговування гостей під час сніданків, обідів і вечерь, буде залежати репутація компанії.

 

Безумовно, можна покластися на ресторан при готелі. І в більшості випадків це закриє проблему з обслуговуванням гостей заходу. Але бувають особливі ситуації, і для вирішення їх вам обов’язково потрібно наша допомога.

 

Незвичайні формати проведення ділових заходів

 

Є кілька варіантів проведення ділових заходів, коли вам будуть потрібні послуги виїзного кейтерінгу:

 

  1. Секретне місце проведення заходу.

 

Суть його проста: до останнього моменту всі учасники заходу не знають, де він буде проводитися. Відомо тільки одне – це буде не готель, де проживають гості, і не модний ресторан.

 

А значить, слід подбати про харчування гостей. І ця вже наше завдання. Щоб не витрачати дефіцитний час на поїздки в ресторан, що, до речі, може зруйнувати ретельно створену тренерами атмосферу спілкування, ми організуємо пункт харчування поруч з територією проведення тренінгу.

 

Причому, якість харчування та обслуговування ні в чому не буде поступатися якістю першокласних ресторанів. Якщо дозволить площа, то будуть встановлені столики зі скатертинами, а гостей будуть обслуговувати професійні офіціанти.

 

2. Мультисенсорний мікс.

 

Суть цього заходу полягає в передачі корисної інформації через всі можливі засоби сприйняття – зір, слух і навіть нюх. Чому б не спробувати ще й смак?

 

Мультисенсорний мікс має на увазі досить неформальну атмосферу спілкування. А значить, для обслуговування учасників цього ділового заходу можна використовувати ті ж методи, що і при обслуговуванні коктейльних вечірок та фуршетів.

 

Фуршетні станції, розміщені в непримітних куточках, дозволять учасникам тренінгу або зустрічі швидко і смачно перекусити, не відриваючись від участі в заході.

 

3. Open Space.

 

Формат масштабного заходу, в якому бере участь від 500 і більше учасників. Така велика кількість людей в ресторані не прогодувати. Буде потрібно організовувати повноцінний пункт харчування.

 

З цим завданням ми легко впораємося. За нашими плечима досвід обслуговування банкетів для 3 000 гостей, досвід організації під ключ весіль на відкритих майданчиках. Залежно від особливостей місця проведення цього заходу ми або створимо мобільну кухню, або організуємо підвезення гарячих страв і напоїв в необхідній кількості.

 

Допомога при організації традиційних бізнес-заходів

 

Також ми організуємо професійну допомогу при організації традиційних бізнес-заходів:

 

  1. Виставки, ділові прийоми і презентації. Обслуговування цих ділових заходів схоже з обслуговуванням світських прийомів. Ми надамо офіціантів, які ненав’язливо будуть обносити гостей прохолодними напоями. При необхідності ми встановимо невеликі фуршетні станції з легкими закусками.
  2. Ділові заходи для преси – прес-конференції та ланчі. Напої і закуски, пропоновані під час або після цих заходів, стануть додатковим інструментів підвищення лояльності серед журналістів та засобів масової інформації.
  3. Прес-тур – масштабний захід для журналістів, яких знайомлять з виробничими потужностями підприємства. За своєю суттю цей захід витратна за часом, а тому для журналістів слід організувати повноцінний обід.

 

 

Кейтеринг для ділових заходів – тренінгів, ділових зустрічей, виставок, презентацій, прес-конференцій. З нашою допомогою гості та учасники заходу будуть вчасно смачно нагодовані і напоєні. У нас є досвід обслуговування заходів з чисельністю до 3 000 чоловік. Ми готові організувати з нуля повноцінний пункт харчування або підвезення гарячих страв в необхідній кількості.

Найбільші компанії вже довірили нам супровід своїх бізнес заходів: конференцій, презентацій, зустрічей. Ми пропонуємо оформлення різних станцій закусок і напоїв для будь-якої кількості гостей. Супровід події може бути здійснено в форматах фуршету та коктейлю. Але пам’ятайте, якщо ви з нами, що б важливе не відбувалося на вашому бізнес заході, учасникам все одно найбільше запам’ятаються смаки і сервіс La Famiglia Catering.

Ми зв'яжемося з вами протягом години, після заповнення форми