Назад
044 390 12 12 support@famiglia.com.ua

Healthy Catering

Організація виїзних заходів для вегетаріанців і прихильників здорового харчування. Ми не тільки організуємо першокласну сервіровку, але і запропонуємо ряд готових меню або ж приготуємо страви згідно з вашими побажаннями і вимогами.

 

Також ми готові запропонувати особливі страви, інгредієнти яких повністю задовольняють особливим потребам гостям вашого свята.

 

Готові рішення для Healthy Catering

 

Ми готові запропонувати ряд готових рішень для проведення виїзних заходів:

 

  1. Детокс-меню.

 

Ця пропозиція буде цікава не тільки прихильникам здорового способу життя, а й «жертвам» великих і масштабних свят – банкетів, корпоративів тощо.

 

Ми пропонуємо виїзд на природу – берег річки або узлісся, де буде організований буфет або шведський стіл з легкими, не обов’язково вегетаріанськими закусками.

 

Мета такого західу – порятунок від усіх токсинів, що з’явилися в організмі в процесі непомірного споживання їжі та алкогольних напоїв, відновлення загального тонусу і єднання з природою.

 

В результаті такого виїзду керівник компанії легко відновить працездатність свого колективу після великих свят.

 

  1. Gluten free.

 

Спеціальне меню, в стравах яких повністю відсутня клейковина (глютен). Обов’язкове для осіб, у яких спостерігається целіакія. Через це мультифакторіальне захворювання хворий не здатний перетравлювати глютен і близькі до нього білки, що містяться в злаках пшениці, жита і ячменю.

 

У нас розроблена спеціальна Gluten free дієта. Ми включимо страви з цієї дієти в меню різних заходів – банкети, фуршети, ділові вечері тощо.

 

  1. Sugar free.

 

Спеціальне меню, в якому відсутній цукор. У нас є варіанти для діабетиків і для жінок, які дотримуються спеціальних дієт для схуднення. Широкий спектр перших і других страв, закусок і безалкогольних напоїв, які підійдуть для більшості форматів проведення свят, корпоративів та виїзних заходів.

 

Дієтичне харчування

 

Має бути велике свято, а серед ваших гостей є люди, які дотримуються спеціальних дієт? Спеціально для них ми приготуємо особливі страви.

 

І не турбуйтесь, що ці особливі страви з’являться не у того гостя. Ми дуже ретельно ставимося до організації будь-якого заходу.

 

Розпорядникам та офіціантам буде вказано, яким гостям необхідно поставити на стіл спеціально приготовлені страви. На кожному місці буде розміщена типографським віддрукована табличка з ім’ям і прізвищем гостя. Це буде додатковою гарантією, що сам гість не переплутає своє місце.

 

  1. Дієти для схуднення.

 

Ми приготуємо для ваших гостей спеціальні страви для схуднення. Краще якщо про свої потреби ваші гості повідомлять заздалегідь. Досить просто повідомити, якої конкретної дієти дотримується гість. Наші фахівці для них розроблять гарячі страви і холодні закуски.

 

  1. Дієти для набору м’язової маси.

 

Зараз багато чоловіків і жінок охоче відвідують спортзал, в т.ч., і для набору м’язової маси. Для них ми також приготуємо спеціальні страви.

 

Оскільки дуже багато дієт для набору м’язової маси розписані по конкретним дням, то ми будемо дуже вдячні, якщо ці гості заздалегідь попередять, який саме день дієти буде у них на момент проведення свята.

 

  1. Безалкогольні напої.

 

Крім основних страв і закусок ми приготуємо величезну кількість безалкогольних напоїв і коктейлів на основі свіжих фруктів. Такі безалкогольні напої і коктейлі виявляться до смаку також і дітям, що будуть присутні на святі.

 

 

Healthy Catering – спеціальні дієти і готові рішення для людей, які дотримуються принципів здорового харчування. Також ми приготуємо особливі страви для гостей вашого свята, у яких особливі вимоги до їжі за станом здоров’я, або ж вони сидять на дієтах для схуднення.

 

Ми врахуємо всі їхні вимоги і побажання, і запропонуємо їм дуже смачні і оригінально сервіровані страви.

Для всіх, хто піклується про свою фігуру, здоров’я або віддає перевагу певним продукти, ми розробили лінійку healthy catering, де готуємо за вашим бажанням страви з detox-, vegan- і gluten free-меню, десерти без цукру, закуски зі свіжих овочів і фруктів в вишуканої подачі. Досвід великої мережі ресторанів допомагає нам в черговий раз нагадати, що здорова їжа – це смачно і дуже естетично.

Ми зв'яжемося з вами протягом години, після заповнення форми