Назад
044 390 12 12 support@famiglia.com.ua

Колекції сирів і м’ясної гастрономії

Дегустація сирів і м’ясної гастрономії може бути організовано в якості самостійного заходу або як частина іншої, більш масштабної події.

 

Зокрема, ви можете запропонувати вишукані сири та м’ясні закуски учасникам різних бізнес-заходів – конференції, тренінги, презентації та виставки. Дегустацію можна розглядати в якості ефектного завершення бізнес-заходу або як засіб залучення відвідувачів виставки до вашого стенду.

 

Правила проведення сирної дегустації

 

Сирну дегустацію найкраще проводити в спокійній атмосфері. Тільки в ній можна гідно оцінити цікаві запахи і смакові якості тієї чи іншої марки сиру.

 

Порядок дегустації сиру наступний:

 

 1. Оцінка зовнішнього вигляду.

 

Слід уважно оглянути сир, оцінити його текстуру і колір. Сирний шматочок нарізаний таким чином, щоб можна було оцінити по достоїнству і корочку, і внутрішню структуру.

 

 1. Оцінка сиру на дотик.

 

Мацати сирний шматочок зовсім необов’язково. Досить просто постукати по ньому або натиснути на його корочку. Це дозволить визначити його консистенцію. Також слід перевірити, наскільки вільно крізь нього проходить ніж або ріжучий струна.

 

В результаті такої оцінки сирна марка визначається на ламкість, м’ясистість, пружність і кремоподібність.

 

 1. Оцінка сиру на запах.

 

Для якісної оцінки запаху сирну масу необхідно піднести прямо до самого носа. Найкраще це зробити за допомогою вилки. Адже навіть самий незначний запах мила і парфуму може спотворити ароматичну гаму марки сиру.

 

 1. Оцінка сиру на смак.

 

Для оцінки смакової гами необхідно спробувати маленький, дуже тонко відрізаний шматочок. Покладіть його на кінчик язика і покатайте по всій ротовій порожнині. Оцінка смаку виконується в 3 етапи:

 

 • «Атака»;
 • Розвиток букета;
 • «Закінчення».

 

Сир оцінюється за такими параметрами:

 

 • Сир сушить або в’яже;
 • Наскільки сильно обволікає сирна маса рот;
 • Чи однорідний смак, чи є в ньому сторонні вкраплення;
 • Наскільки смак маслянистий (багатий);
 • Текучий сир у роті або липкий;
 • Легкий або важкий;
 • Наскільки сильно кришиться.

 

Якщо формат заходу дозволяє, то дегустацію сиру можна поєднати з дегустацією вина.

 

Правила проведення дегустації м’ясних закусок

 

Дегустація м’ясних закусок і ковбас не зажадає настільки вдумливого і зосередженого оцінювання смакових якостей, як це вимагає дегустація сирів.

 

Тому дегустаційний стенд можна розмістити навіть на великій виставці або в шумному торговому центрі. Оскільки така дегустація не нестиме в собі ніякого рекламного навантаження, то ви можете спокійно проводити цей захід в рамках своєї рекламної та маркетингової кампанії.

 

Ми ж, зі свого боку, забезпечимо дегустацію всім необхідним:

 

 • М’ясні закуски і ковбаси. Це не буде мас-продукт з мережевих магазинів. Кожен зразок виготовляються вручну професійними кухарями за оригінальними рецептами;
 • Мобільна станція, на якій будуть виставлені закуски і ковбаси для дегустації;
 • Тарілки, столові прибори, серветки та інші дрібниці.

 

При необхідності дегустацію проводитиме кваліфікований фахівець. Він докладно розповість про рецепт приготування тієї чи іншої закуски, про її інгредієнтах – сортах м’яса, добавках і спеціях.

 

У процесі дегустації наш фахівець підкаже, на які смакові моменти слід звернути увагу в першу чергу.

 

Сирні та м’ясні дегустації можна організувати і в рамках інших розважальних програм – вечірок, фуршетів і навіть банкетів.

 

 

Організація дегустацій сирів та м’ясних закусок в якості самостійного заходи і як доповнення до основної події – фуршети, ділові зустрічі, презентації, виставки і т.п.

 

Ми забезпечимо всім необхідним для організації дегустації, в т.ч., і предметами самої дегустації – елітні сорти сиру, а також м’ясні закуски і ковбаси, приготовлені за оригінальними рецептами.

Понад сто видів сирів – витриманих і молодих, твердих і м’яких, з благородною цвіллю і без неї – очікують вас на сирних станціях від La Famiglia Catering. Сирний сомельє допоможе розібратися з особливостями кожного виду сиру і розповість його історію. Поєднувати унікальний продукт рекомендуємо зі спеціальними джемами, медом і солодкою гірчицею, рецепти яких ми збирали по всьому світу. Дегустація м’ясних делікатесів є величезний вибір італійських гастрономії на будь-який смак.

Ми зв'яжемося з вами протягом години, після заповнення форми