Назад
044 390 12 12 support@famiglia.com.ua

Весільний кейтеринг

Що таке весільний кейтеринг? Це, перш за все, можливість організувати шикарне весілля буквально де завгодно – на англійській галявині і на березі річки, в заміському котеджі й пансіонаті.

 

Весільний кейтеринг в нашому виконанні – це справжнє мистецтво в сервіровці столів для молодят і гостей, в подачі готових страв, закусок і алкогольних напоїв.

 

Незвичайні способи оформлення весільного застілля

 

Якщо ви вирішили другий день весілля провести за містом, на свіжому повітрі, значить, вам точно будуть потрібні наші послуги.

 

Яке оформлення святкового майданчика ми готові вам запропонувати?

 

 1. Шведський стіл. Найпростіша форма організація свята. Організовується загальний стіл з закусками і напоями, з якого гості беруть стільки, скільки їм треба.
 2. Буфет. Організація точно така ж, як і у шведського столу. Тільки гостей вже буде обслуговувати офіціант.
 3. Коктейльна вечірка. Відсутні традиційні столи. Зате гості багато рухаються, спілкуються, танцюють і веселяться. А для підтримки веселощів офіціанти постійно пропонують гостям освіжаючі напої, алкогольні коктейлі і легкі закуски. Для більш ґрунтовного перекусу організовуються закусочні станції, де розташовані м’ясні і рибні закуски, а також гарячі страви.
 4. Салат-бар. Непоганий формат кейтерингу після масштабного весільного банкету. Його відмінною рисою є величезний вибір легких, смачних і низькокалорійних закусок. Тут же доречно будуть виглядати сири, фруктові десерти і морозиво.
 5. Пікнік. Відмінний варіант для виїзду в ліс, на берег річки або моря. В цьому випадку ми все закуски і спиртне оригінально спакуємо на місткі кошики. При необхідності ми ще й організуємо простір для пікніка – тенти і намети від сонця, покривала, місце для шашликів та ін.

 

Додаткові послуги весільного кейтерингу

 

Крім оригінального оформлення території свята ми пропонуємо вам ряд додаткових послуг:

 

 1. Розробка тематичного меню і алкогольної карти. Тематику свята ви вибираєте самі, ми ж підбираємо під неї страви, закуски та алкогольні напої.
 2. Доставка продуктів до місця проведення свята. При необхідності ми організуємо безпосередньо святкової території точки приготування гарячих страв і закусок.
 3. Сервірування і прикраса столів. Ми доставимо все необхідне – тарілки, келихи для алкогольних і безалкогольних напоїв, столові прилади, столи, стільці, скатертини, серветки, букети з живих квітів, кульки, світлотехніку, музичну апаратуру та ін. Відзначимо, що сервіровку столів буде визначати стиль і місце проведення свята.
 4. Обслуговуючий персонал. Офіціанти, бармени, кухарі – без них неможливо організувати виїзний весільний кейтеринг.
 5. Розробка програми святкового заходу. Навіть якщо ви просто збираєтеся пити і закусувати, все одно слід розписати порядок подачі напоїв і закусок. Але якщо ви бажаєте трохи більше, тоді вам буде потрібна розписана програма, в якій будуть вказані ще розважальні заходи. У цьому ми також вам допоможемо, як і з укладанням договорів з музикантами, ді-джеями, артистами та ін. Ми не тільки доставимо цих фахівців до місця проведення свята, але ще привеземо апаратуру, необхідну для їх роботи.
 6. Прибирання території та вивезення сміття. Навіть після скромного пікніка залишається багато сміття. Після завершення свята ми повністю приберемо всю територію від сміття та залишків їжі. При необхідності ми навіть розвеземо гостей вашого свята по домівках або в готель.

 

 

Весільний кейтеринг – сервіровка і обслуговування весіль на відкритих майданчиках і в непідготовлених приміщеннях. Ми пропонуємо комплексний підхід до створення і облаштування території свят. Ми пропонуємо не тільки сервіровку столів, але і оформлення прилеглої території, доставку продуктів і обслуговуючого персоналу.

La Famiglia Catering поможет преобразить ваш самый важный день. Мы организовываем свадебный кейтеринг любого формата: от фуршета до премиального банкета. Индивидуальный подход, разработка меню, сервис ресторанного уровня, оформление, изысканная подача, цветочные композиции, фарфор, стекло, мебель – это лишь некоторые из наших преимуществ. Мы с особым трепетом относимся к каждой детали на свадебных мероприятиях и станем важным дополнением любимого праздника.

Ми зв'яжемося з вами протягом години, після заповнення форми