fbpx
↩ На головну

16-а Щорічна Зустріч YES

«Щастя зараз. Нові підходи для світу в кризі » Формат: Комплексне обслуговування заходу
  • Coffee-break
  • Ланч з індивідуальною подачею
  • Святкова вечеря з індивідуальною подачею
  • Фуршет з інтерактивними зонами подачі страв
  • Заключний вечеря в форматі food-pairing для VIP гостей
Тривалість: 3 дні Кількість гостей – 500 Локація – Mystetskyi Arsenal Мова заходу – англійська 12 -14 вересня 2019 в Києві відбулася 16 щорічна зустріч Ялтинської Європейської Стратегії «Щастя зараз. Нові підходи для світу під час кризи ». Понад 400 провідних політиків, дипломатів, бізнесменів, громадських активістів та експертів з 26 країн взяли участь у конференції, організованій Ялтинською європейською стратегією (YES) у партнерстві з Фондом Віктора Пінчука.
Амбітні світові керівники, лідери думок, бізнесмени і керівники, молоді лідери та волонтери провели час з користю, обговорюючи зміни в Україні та світі, а також шляхи подальшого розвитку і найближче майбутнє України. Вся увага національних і зарубіжних ЗМІ була прикута до зустрічі, високий рівень концентрації почесних гостей, десятки інтерв’ю і прямих включень з місця подій. Особливий інтерес викликали запрошені secret-guests – голлівудські акторки Міла Куніс і Робін Райт, а також актор і режисер Ештон Катчер. La Famiglia Catering пощастило стати частиною масштабного події. Конференція тривала три дні і передбачала комплексне обслуговування всіх гостей від перерв на каву в перервах між сесіями, до урочистих ланчу, фуршету з індивідуальною подачею і заключного вечері.
На локації повноцінно функціонували 3 зони: 1 – відкритий простір для перерв на чай і каву з десертами, 2 – літня тераса, 3 – зал для урочистих заходів. Формат події і статус гостей визначили стиль заходу – вишукано-офіційний. Шеф-кухарем, La Famiglia Catering, Богданом Ремінскім, було розроблено спеціальне авторське меню для кожного дня заходу. Особлива увага приділили вегетаріанським і веганським страв.
Грандіозний захід вимагало ретельної попередньої підготовки, де кожна деталь має значення, чіткий регламент та обмеження за часом. На локації працювали більше сотні професіоналів, де кожен виконував свою місію. Кейтеринг – це непомітний, але дуже важливий сервіс, який вимагає швидкості, точності і високої якості в усьому. Все це загартовує і неймовірно мотивує до нових звершень кожного з нас. Такі круті події задають високу планку роботи і професійного рівня. Але разом з тим надихають робити більше і ставати краще кожен день.
16-я Конференція YES проходила під девізом – «Щастя зараз». Вся команда La Famiglia Catering не словом, а ділом підтвердила це оптимістичне твердження. Ми щасливі брати участь в заходах такого масштабу, горді, тим, що надаємо прекрасний сервіс і робимо свою справу бездоганно, тому що це саме те, що робить щасливими наших гостей. І змушує їх повертатися знову і знову. La Famiglia Catering – вічний двигун вашого щастя! Замовити кейтеринг: (044) 390 12 12