fbpx
↩ На головну

Концепції зимових свят.

Масштаби і стилі корпоративних свят з кожним роком змінюються. А разом з ними і запит від аудиторії на щось нове і цікаве. Відсвяткувати яскраво, стильно і незвично допоможе наш короткий гід по новорічним концепціям в стилі La Famiglia Catering. 4 напрямки для новорічних вечірок:
  • LOFT – єдність локації і концепції. Стриманий і сучасний формат для новорічного свята в колі колег. Корпоративна вечірка в стилі скандинавського хюгге.
Акценти: лаконічність, натуральні матеріали, геометричні форми, святкова декорація, оригінальні варіанти освітлення. Свято легкості і невимушеності. А разом з цим відчуття того, що Новий рік вже близько. Ідеально для невеликих компаній і колективів.
  • NEON, мабуть, самий новорічний концепт корпоративних вечірок.
Колір настрою – неоновий, як вам? Повне занурення в свято сяйва. Той випадок, коли все і все світяться від щастя, і зовсім небагато від спеціальних LED елементів. Такого ви ще не бачили, але точно готові спробувати. Головний плюс такої вечірки – вона розрахована, як для великих, так і маленьких компаній, весело буде всім. Концепція свята блискуча по всіх фронтах: декор і інтер’єр, подача і меню навіть деталі одягу офіціантів мерехтітимуть СИяеМ по повній в Новому Році! Так буде Neon!
  • ECO – стиль свідомого споживання і дбайливого ставлення до природи переріс в модну тенденцію і знайшов втілення в сезоні новорічних корпоративів. Стиль eco-friendly вже зібрав навколо себе безліч прихильників і задав тон тематичним вечіркам.
Акценти: натуральність всіх компонентів і страв. Інтер’єр і декор просто вражає – природні відтінки, якісні та екологічні матеріали, цікава подача корисної та смачної їжі, фотозоні для святкових і веселих фотографій. І все це з сніжно-новорічним настроєм, авторським меню і бездоганним сервісом від La Famiglia Catering.
  • HIGH-TECH не здає позицій і впевнено тримається серед популярних трендів новорічної вечірки 2020 року. Цей стиль поєднує в собі мінімалізм лофтa і сучасне сяйво неону. Крім того має свої переваги.
Це абсолютно футуристичне напрямок для святкування, тут і космічні мотиви, геймерські розваги віртуальної реальності, і тематичні костюми. Запрошуємо вас зробити крок в найближче майбутнє разом з нами. Незвично і дуже святково.
Знати про тренди і вміти їх представити – не одне й те саме. За кожною концепцією стоїть готове рішення, детальна організація і повний контроль ситуації. А найголовніше, свято в стилі La Famiglia Catering може статися де завгодно і стати таким, як ви захочете. Зима – пора чудес і казок. І як за помахом чарівної палички, кейтерингові компанії вміють виконувати заповітні бажання. Для нас немає нічого неможливого, якщо мова йде про корпоративному святі для вас і колег. Замовляючи кейтеринг, ви вирішуєте безліч завдань одночасно:
  • вибір локації – ми готові запропонувати варіанти, виходячи з побажань і кількості гостей.
  • або реалізувати виїзний захід не природі, з інтерактивними станціями і стравами, приготованими на відкритому вогні.
  • під кожен корпоратив бренд-шеф La Famiglia Catering розробляє індивідуальне меню, враховуючи особливості подачі.
  • готові концепції дозволяють вирішити питання святкового декору та інтер’єру. А власний сервіс оренди меблів, декору і посуду, передбачає унікальні стилі сервіровки і розстановки.
А головне, це впевненість в якості, своєчасності та професіоналізмі на кожному етапі вашого свята! Стильно! Смачно! Бездоганно! З прийдешніми святами! Бажаємо всіх благ!