Кава-Брейк під замовлення - Виїзне обслуговування Київ | LFC

Кава-брейк

Кава-брейк - це формат короткої перерви (15-30 хв.). Під час якої учасники та гості можуть відпочити, випити кави, поспілкуватися з колегами. Такій звичній для нас традиції, вже більше 80 років. Хоча кейтеринг в Україні популярний не так давно. Звичайно, за цей час формат проведення та організації кава-брейка набув класичних норм.
↩ На головну

Майже всі ми були учасниками таких перерв.
А на що варто звернути увагу замовнику і як вибрати кращий кейтеринг серед багатьох?
Сподіваємося, що цей дайджест від La Famiglia Catering стане для вас цікавим і корисним.
• Coffee-break, незважаючи на однозначність формулювання, передбачає подачу чаю, випічки, десертів, легких закусок і прохолодних напоїв.
• Незалежно від кількості гостей, перерва триває до 40 хвилин максимум. Для масових і тривалих заходів рекомендуємо запланувати 2-3 кава-брейки протягом дня.
• Ще один лайф-хак – виберіть кілька локацій для проведення кава-брейків. Наприклад, хол і відкрита тераса, щоб учасники могли переключитися, розім’яти ноги, подихати повітрям або відповісти на телефонні дзвінки не заважаючи один одному.
Коли простір обмежений, а кількість учасників не більше 10, можна організувати подачу напоїв у залі, де проходить лекція або зустріч.
• Обираючи кейтеринг, робіть ставку тільки на якісні та свіжі продукти.
• Меню і подача при організації кава брейку залежать від аудиторії учасників, побажань і бюджету замовника.
• Перша перерва на каву, так званий welcome-coffee, передбачає гарячі напої, свіжу випічку, печиво та солодощі.
• Якщо захід передбачає, більше двох перерв на каву, рекомендуємо урізноманітнити меню. Варіанти випічки і десертів: кіш-лорен, бейгли, круасани з солодкими і солоними начинками. До вибору меню варто підійти відповідально: врахувати формат кава-брейку, час проведення, вік і стать гостей, не забути про вегетаріанське і дієтичне меню, і навіть віросповідання гостей.
Подача і організація має бути зручною і мобільною. Кожен гість повинен отримати свій напій і частування вчасно і з посмішкою.
• Кейтерингова компанія, яка обслуговує захід створює особливий настрій. Важливими чинниками при підборі персоналу, є акуратність, ввічливість і професіоналізм.
• Якщо подія передбачає присутність іноземних гостей, переконайтеся, що персонал володіє англійською мовою. Кейтерингові послуги – це смачна їжа, зручність і гостинність в найвищому ступені.
• Кращі кейтерингові компанії надають сучасне кейтеринг обладнання, стильний посуд і якісний сервіс.
Всі ці деталі дуже важливі, але при замовленні послуг кейтерингової компанії, не слід турбуватися. Справжні професіонали запропонують вам готові рішення, варіанти смачного меню і підкажуть як оптимізувати час і простір.
Команда La Famiglia Catering, відповідально підходить до кожного заходу, враховуючи всі побажання і надаючи кращий кейтеринг Києва. Кава-брейк, хоча і не найголовніший етап проведення заходу, багато в чому впливає на репутацію замовника і враження учасників від самої події. Вибираючи сервіс, розгляньте всі кейтерингові компанії Києва, враховуйте рейтинг та відгуки клієнтів.
Точно невідомо скільки вирішальних діалогів і корисних знайомств сталося під час коротких перерв на каву за вісімдесят років, але є шанс, що дуже і дуже багато.